Anna Białous - Griffiths

Dyplomowana psycholog, psychoterapeutka, trenerka umiejętności osobistych

Jest profesjonalnym członkiem British Psychological Society, The British Association for Councelling and Psychotherapy oraz Polskiej Federacji Psychoterapii.

Jest dyplomowaną absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jako psychoterapeuta posiada Certyfikat of Proficiency, co oznacza pracę według najwyższych standardów etycznych i zawodowych.

Posiada certyfikat ukończenia cyklu specjalistycznych szkoleń w Polskim Instytucie Ericksonowskim, z zakresu prowadzenia terapii indywidualnej, rodzinnej i terapii par.

Odbyła staż organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Psychologów Praktyków w Krakowie, gdzie szkoliła się za kresu prowadzenia treningu grupowego.

Bierze udział w licznych programach szkoleniowych prowadzonych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych trenerów. Szkoliła się między innymi w zakresie stostowania treningu uważności Mindfullness, w zakresie stosowania hipnozy ericksonowskiej, technik NLP oraz CBT, leczenia fobii oraz traum.

Uczestniczy w systematycznej superwizji prowadzonej przez polskich oraz angielskich superwizorów.

Od 15 lat realizuje projekty szkoleniowe, warsztaty i treningi z zakresu umiejętności osobistych.

Od 11 lat prowadzi psychoterapię oraz doradztwo psychologiczne, a od 4 lat - gabinet w Northampton w Anglii.

Realizowała projekty szkoleniowe między innymi dla: Agencja PR Edelman Polska, Polski Związek Koszykówki, Firma SKK Vademecum, Fundacja Rodowo, Fundacja Green Mile, Caritas Polska, Signum, Centrum Edukacji Obywatelskiej. OWL Financial, Wycena Bespoke Ltd.

Od 2011 r. współpracuję z Fundacją "Green Mile", pomagającą Polakom w UK.

Odbyła Staż w Klinice Nerwic Szpitala Specjalistycznego MSWiA, gdzie prowadziła terapię indywidualną i grupową.

Posiada doświadczenie jako nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Mazowieckiej.

Współpracuje z mediami udzielając opinii psychologicznych dla: TVN, Polsat News, Telewizja Polska Program 2, Polskie Radio Program I, "Trójka",  TV Superstacja, Radiostacja, Radio dla Ciebie, Charaktery, Polish Express, Echo Podlasia, wydawnictwo ART FM "Apteka z sercem",  www.seksguru.pl, www.abczdrowie.pl, www.jejpsyche.pl ;"Kurier", www.northamtonki.pl

Prowadzi psychoterapię oraz szkolenia w języku polskim i angielskim.


Ania

Anna Burban

Dyplomowana psycholog, psychoterapeutka

Dyplomowana absolwentka psychologii Uniwersytetu w Northampton (UK), gdzie uzyskała dyplom magistra z zakresu counselling’u (psychologia, o specjalizacji: Integrative Counselling). 

Ukończyła także studia licencjackie z języka angielskiego w Kolegium  Nauczycielskim w Opolu. 

W pracy terapeutycznej korzysta z dorobku wielu gałęzi psychoterapii. Bliskie jej są metody terapii nastawionej na klienta - Carla Rogersa, terapii poznawczo - behawioralnej oraz analizy transakcyjnej. Kierunek psychoterapii integratywnej pozwala jej dostosowac swoje podejście do każdego klienta, w zależności od jego indywidulanych potrzeb oraz specyfiki zgłaszanego problemu. Psychoterapię traktuje jako proces głębszego zrozumienia siebie, gdzie głównym czynnikiem leczącym jest relacja terapeutyczna, oparta na zaufaniu i akceptacji. Jej zdaniem odnalezienie się w tej relacji stanowi możliwość prawdziwego i autentycznego spotkania z drugim człowiekiem i sobą samym.

Działa jako wolontariusz w ośrodku terapeutycznym Bower House w Market Harborough.

Współpracuje z fundacją Green Mile, która pomaga Polakom w UK.

Pracuje pod stałą superwizją.

Należy do Association of Christian Councellors.

Prowadzi psychoterapię w języku polskim i angielskim.

 

Asia_fotka.JPG


Joanna Sajko – Stańczyk 

Dyplomowana psycholog, certyfikowana coach i trenerka rozwoju osobistego, ekspertka komunikacji międzypłciowej, doradczyni kariery, wykładowczyni akademicka.

Osobiście przeszkolona przez Johna Gray’a („Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus”) w jego Instytucie w Las Vegas z zakresu executive, business i life coachingu. Jako jedyny psycholog w Polsce posiada certyfikat uprawniający ją do pracy jego metodami. W zakresie różnic płciowych w kontekście naukowym współpracuje z dr Anne Moir („Płeć mózgu”). Autorka cyklu spektakli edukacyjnych „Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus” - pierwszej w Polsce dydaktycznej i zarazem humorystycznej adaptacji bestsellera Johna Gray’a. Przeszkoliła w tym zakresie ponad 3500 osób z całej Polski. Certyfikowany Trener Neurolingwistycznego Programowania z zakresu rozwoju osobistego oraz zaawansowanej komunikacji. Od 10 lat prowadzi szkolenia otwarte oraz szkolenia dla firm z kompetencji społecznych. Obecnie prowadzi szkolenia i coaching w zakresie psychologicznych różnic płciowych oraz aspektów z obszaru gender w różnych dziedzinach życia społecznego i politycznego. W trakcie swoich zajęć łączy naukową wiedzę z zakresu badań nad płcią mózgu z praktycznymi metodami działania w sferze biznes- i life-coachingu, terapii oraz neurolingwistyki. Głównym obszarem jej pracy jest rozwój kobiet i mężczyzn w życiu zawodowym i osobistym, w tym: psychologia płci w życiu codziennym, w aspekcie zarządzania personelem, obsłudze klienta, sprzedaży, komunikacji, radzenia sobie ze stresem itp. Posiada doświadczenie w ocenie kompetencji trenerów (juror komisji oceniającej w MS Team) oraz przedsiębiorców (członek licznych komisji konkursowych i rekrutacyjnych w projektach POKL). Jako jedyny cywil w Polsce posiada Certyfikat w zakresie „Gender mainstreaming in operations” Holandia 2011.
Od 2008 roku jest prezesem Fundacji La Loba (www.laloba.eu), realizującej projekty unijne oraz projekty autorskie związane z rozwojem osobistym i zawodowym kobiet. Twórczyni programu Szkolenia dla Kobiet i Klub Kobiety (zajęcia z rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet przedsiębiorczych). Z zaangażowaniem wspiera lokalne środowisko NGO. Wiceprezes w Zarządzie Federacji Organizacji Pozarządowych Civis Bonus. Autorka książki: „Garnitur kontra garsonka, czyli jak zbudować dobre relacje w pracy”. Właścicielka firmy szkoleniowej www.saycoach.pl. Prywatnie pasjonatka żeglarstwa, narciarstwa, tańca, i motoryzacji, kochająca żona i dumna mama Cypriana i Ali.

 

Anna Krajewska

Dyplomowany psycholog, doradczyni zawodowa i trenerka.

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie o specjalności Psychologia Społeczna.

Certyfikaty i dyplomy:

- dyplom Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego, Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra

- dyplom Menadżera Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Agencja Rozwoju Gospodarczego

- certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Trzeciego Sektora

- certyfikaty ukończenia szkoleń dotyczących doradztwa zawodowego, rynku pracy i aktywizacji zawodowej

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu doradztwa zawodowego dla osób dorosłych i młodzieży, osób z niepełnosprawnością oraz w prowadzeniu szkoleń i treningów umiejętności interpersonalnych i aktywizacji zawodowej. Prowadzi zajęcia warsztatowe, szkolenia dla: instytucji edukacyjnych, organizacji pozarządowych, instytucji państwowych, firm szkoleniowych, biznesu.

Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów europejskich, związana i zaangażowana w pracę w organizacjach pozarządowych.

Na co dzień miłośniczka literatury współczesnej, muzyki filmowej oraz seriali skandynawskich i amerykańskich. Interesuje się również historią Wielkiej Brytanii i USA.